Coś podpowiada nam, że pod wieloma względami będzie to naprawdę wyjątkowa edycja Boreckiej Łękuk Trail. Róg 8km, Wolisko 21km, Litygajno Maraton 42km i Piłwąg Ultra 70km. Na tych dystansach pobiegniecie 18-go listopada. Najkrótszy z nich, Róg 8km, swój początek będzie miał w Pokazowej Zagrodzie Żubrów Wolisko, gdzie zlokalizowany będzie punkt odżywczy dla pozostałych trzech biegów. Dla kolekcjonerów maratonów skroiliśmy zjawiskowe 42 kilometry po Puszczy Boreckiej, a Piłwąg Ultra 70km to…sami wiecie…

Pamiętacie ubiegłoroczny konkurs na rozwinięcie naszego skrótu BŁT? Wśród wielu propozycji, które wtedy wymyśliliście, dwie stały się dla nas ogromną inspiracją i będą Wam w tym roku towarzyszyć od startu, aż po linię mety. Umieściliśmy je również na czapkach, które otrzymacie w pakietach startowych. „BARDZO ŁADNY TRAIL” czy „BIEGNĘ ŁYKAĆ TLEN”, którą wybiegacie?

Imponująco wygląda lista prelegentów, którzy zaszczycą nas i Was swoją obecnością na piątkowej, przedstartowej konferencji prasowej. Dominika Stelmach, Paulina Krawczak, Oszi Olszewska i Mariusz Giżyński. Macie jakieś pytania? 

I jeszcze Folwark Łękuk. Od pierwszych edycji nasza baza i jednocześnie ogromne, zielone serce bijące w rytmie BŁT. Stałych uczestników chyba nie musimy przekonywać, nowych po prostu serdecznie zapraszamy na Borecka Łękuk BAL. Zakończmy ten sezon biegowy na parkiecie! 

W dniach 19-22 października po raz pierwszy odbędzie się Borecka Łękuk Camp, obóz biegowy z Dominiką Stelmach i Wioską Biegaczy. O szczegółach jeszcze poinformujemy, ale termin możecie już śmiało rezerwować. 

Biegi dziecięce Borecka KIDS zaplanowaliśmy na 17go listopada. Na dniach ukaże się oddzielny regulamin i program zawodów.
I to chyba tyle na dziś.
Zabieramy się ostro do pracy.
Pozostańmy w dobrym kontakcie.
Team BŁT.